Turnacı Telekomünikasyon olarak İstanbul Kavacık, Paşabahçe, Brandium, Rüzgarlıbahçe bölgelerinde Turkcell TİM merkezlerimiz bulunmaktadır.


Turnacı Elektronik

20 yılı aşkın süredir TURNACIOĞLU GROUP olarak, Telekomünikasyon, Elektronik ve Teknoloji sektörlerinde tecrübe edinen ekibimiz, tecrübenin ve vermiş olduğu hizmetlerin oluşturduğu mutlu müşteri kitlesinin referansı ile, TURNACIOĞLU TELEKOMÜKASYON çatısı altında İstanbul bölgesinde hizmet vermektedir. 10 yılı aşkın tecrübe ile hizmet veren firmamız 4 Turkcell Tim Bayilikleri ile güvenilir bir satış ağı oluşturmak amaçlı yola çıkmıştır. Turkcell Tim Merkezi zinciri olarak İstanbul Kavacık (Merkez), Paşabahçe, Brandium, Rüzgarlıbahçe bölgelerinde Tim merkezlerimiz bulunmaktadır.

Turkcell Tim merkezleri olarak hizmet grubumuzda; Turkcell abonelik işlemleri, Fatura ve TL. yükleme işlemleri, Tarife ve Kampanya değişikliği, Cep Telefonu Satış ve Teknik Servis hizmetleri bulunmaktadır. Güvenilir ve yaygın operatör ağı portföyü bulunan Turkcell güvencesi ile, Kaliteli ürün ve hizmet politikasından, dürüst kimliğinden ve ilkelerinden taviz vermeden müşteri memnuniyetini esas alarak Turnacıoğlu Telekomünikasyon olarak iletişim sektörü öncülüğünde hayatınızı kolaylaştırmanız ve İStanbul'da ki tek adresiniz olmamız ilk önceliğimizdir..